В університеті працює експертна група для проведення акредитаційної експертизи освітньої програми

in Гру 10, 2019

З 10 по 12 грудня 2019 року в МНТУ проводиться акредитаційна експертиза за спеціальністю «122 Комп’ютерні науки» освітньої програми «Комп’ютерні науки» (ID у ЄДЕБО 26605).

Відповідно до Наказу НАЗЯВО № 301-Е експертна група працює у складі: Олійник Андрій Олександрович (Національний університет «Запорізька політехніка») – керівник експертної групи; Гордєєва Інна Олександрівна (Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна); Фоменко Наталія Олександрівна (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»)

Комісія працює за спільним погодженим планом роботи експертної групи.

Програма виїзду експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи