Студенти МНТУ у Верховній Раді України

in Лют 25, 2020

24.02.2020 студенти МНТУ мали унікальну можливість відвідати Верховну Раду України та відчути причетність до сучасних державних подій.

Разом з Наторіною А. О. та Глушко Н. В. студенти МНТУ з захопленням оглянули вражаючу архітектурну спадщину Верховної Ради України, побували у кулуарах другого та третього поверхів будівлі, а також у сесійній залі, де ознайомилися з організацією роботи парламенту.

Особливу зацікавленість серед студентів МНТУ викликала розповідь гіда про систему підготовки рішень парламенту, взаємодію депутатів під час пленарних засідань та розміщення депутатських фракцій і груп у сесійній залі після позачергових парламентських виборів IX скликання.

На кафедрі міжнародної економіки, обліку та фінансів, що ініціювала відвідини до Верховної Ради України, заплановано подальше проведення таких навчально-пізнавальних заходів у рамках підготовки майбутніх фахівців.

Фотоспогади за посиланням.