Шановні учасники освітнього процесу!

Шановні учасники освітнього процесу!

in Бер 12, 2020

У зв’язку із запровадженням урядом України заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID 2019 в нашій країні, адміністрація МНТУ, піклуючись про збереження здоров’я здобувачів вищої освіти та професорсько-викладацького складу, ухвалила рішення про внесення змін до графіку навчального процесу на період карантину з 12 березня 2020 року до 03 квітня 2020 року.

Студенти денної форми навчання та студенти Коледжу МНТУ переходять на асинхронне навчання з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

Для студентів заочної форми навчання заліково-екзаменаційні та випускні сесії, термін яких припадає на період карантину, переносяться на більш пізній період, про що буде повідомлено додатково.

Для слухачів Підготовчого відділення на період карантину заняття відміняються.

Детальна інформація по кожній академічній групі представлена в «Розкладі занять».

Науково-педагогічні працівники, задіяні в освітньому процесі в МНТУ, додаткову методичну інформацію можуть отримати у завідувача відповідної кафедри.

Проведення Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Вища освіта – студентська наука – сучасне суспільство: напрями розвитку», яка мала відбутися 18 березня 2020 року, переноситься на квітень 2020 року. Дату і час учасникам конференції буде повідомлено додатково.

Бажаємо всім міцного здоров’я, позитивних емоцій, критичного мислення і психологічної рівноваги! До зустрічі в МНТУ в квітні!