24 жовтня 2023 році в МНТУ була проведена першість з шахів серед студентів фахового коледжу

in Жов 25, 2023

Метою цих змагань було виявлення найкращих шахістів та відбір до збірної коледжу, яка прийматиме участь на міських змаганнях серед закладів фахової передвищої освіти.

Свої заявки подали 9 студентів. Згідно регламенту вони були поділені на 2 підгрупи, по 5 та 4 відповідно. Після виявлення найкращих двох учасників в кожній з підгруп були проведені півфінальні ігри, гра за 3 місце та фінал.

В результаті всіх проведених ігор, підсумкова турнірна таблиця виглядає наступним чином:

Юнаки:

1 місце – Хитрий Валентин (група Ік-32)

2 місце – Кацемір Максим (група Ік-32)

3 місце – Рівеліс Олександр (група Ік-42)

Дівчата:

1 місце – Іллєнко Юлія (група ФСк-21)

Призери змагань та їх учасники були нагороджені дипломами та цінними призами.

Підсумовуючи проведений захід, можна відмітити велике бажання студентів проявити себе в такій складній грі, налаштованість, сконцентрованість та мотивацію до перемоги. Сподіваємось, що в майбутньому кількість бажаючих прийняти участь збільшиться, і змагання стануть ще більш масштабнішими.