Тиждень циклової комісії права та нагородження переможців

in Кві 26, 2023

В межах тижня циклової комісії права та суспільно-гуманітарних дисциплін Фахового коледжу Закладу вищої освіти «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» з 17 квітня 2023 року по 21 квітня 2023 року проведено різні навчально-наукові заходи, серед яких:

– Вебінар «Покарати не можна помилувати: де суд присяжних поставить кому?»;

– Інтерактивна гра з історії права України «Питання законності спадкування княжої влади після смерті Святополка Ізяславича»;

– Олімпіада з кримінального права;

– Круглий стіл «Актуальні питання академічної доброчесності.

Студенти показали високий рівень знань, найактивніші з них нагороджені грамотами. Зокрема, за участь в інтерактивній грі з історії права України нагороджено:

Лалак Никита – за втілення образу Давида Святославовича князя Чернігівського у відстоюванні права на княжий стіл в Києві відповідно до лествичного права;

Начичко Ірина – за втілення образу представника Чернігівського боярства Федора та відстоювання права Давида Святославовича князя Чернігівського на княжий стіл в Києві, відповідно до лествичного права;

Коваль Олексій – за втілення образу Ярослава Святополковича князя Володимирського у відстоюванні права на княжий стіл в Києві, відповідно до системи передачі влади від батька до старшого сина;

Тертична Руслана – за втілення образу Володимира Мстиславовича (Мономаха) у відстоюванні права на княжий стіл в Києві, відповідно до вічового права.

Вітаємо переможців Олімпіади з кримінального права студентів групи Пк-01 Фахового коледжу Закладу вищої освіти «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» :

І місце – Владислав Самофалов;

ІІ місце – Вероніка Валюк.

Бажаємо подальших успіхів у навчанні, миру, щастя та перемоги!!!