Студент Фахового коледжу МНТУ Денис Дуганов на Кубку світу

in Кві 01, 2024

Персональні здобутки студентства – це завжди зайвий привід для МНТУ порадіти за представників свого ком’юніті. Саме тому ми з гордістю розповідаємо про нові досягнення одного з наших студентів.

Цього разу студент групи Ік32 спеціальності 121 “Інженерія програмного забезпечення” Фахового коледжу МНТУ Денис Дуганов здобув друге місце (естафетне плавання) на другому етапі Кубку світу з плавання в ластах, що проходив в Ліньяно-Саббьядоро, Італія.

Загалом до змагань долучився 131 клуб та 680 учасників, серед яких і представник нашого Фахового коледжу. З великим задоволенням хочемо відзначити нові здобутки Дениса у спортивній сфері.

Нові звершення кожного зі студентів є певним доказом для МНТУ, що одне з наших головних завдань – створити вмотивовану українську спільноту, представники якої постійно прагнуть до нових вершин – покроково здійснюється.

МНТУ бажає подальших успіхів на спортивному шляху. Ми віримо, що майбутні досягнення Дениса будуть такими ж дивовижними, як і поточні здобутки.

З найкращими побажаннями,

від МНТУ!