Отримання сертифікатів «М.Е.Doc».

in Чер 20, 2023

Питання електронного документообігу можна назвати питанням загальнодержавного значення. Очевидно, що електронний документообіг в порівнянні з паперовим дозволяє вивести, облік та контроль підприємства на новий рівень – комплексного підходу, системного аналізу та прогнозування.

В свою чергу пандемія коронавірусу та військовий стан в країні значно прискорили розвиток електронного документообігу, і сьогодні все більше компаній обмінюються первинними документами в електронній формі між собою.

Тож, для забезпечення конкурентних переваг наших студентів, протягом семестру студенти групи Фмк – 11 вчилися створювати, обробляти, відправляти / передавати, одержувати /підтверджувати факт одержання, використовувати, зберігати та знищувати електроні документи з різними видами електронних даних. І 01 травня 2023 року склали контрольний тест на знання програми.

Тож вітаємо студентів з отриманням документального підтвердження набутих професійних знань та вмінь у вигляді іменних сертифікатів «М.Е.Doc».