З Днем Святого Миколая! Працюємо для боротьби та чекаємо перемогу “під подушку”

in Гру 19, 2022

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая вітає українців зі святом Дня Святого Миколая. За юліанським календарем ця дата припадає саме на 19 грудня, а за григоріанський – на 6 грудня.

У переддень свята українські родини мають звичку діставати та гуртом наряджати ялинку,  разом з дітлахами створювати вдома різдвяний затишок і переглядати зимові фільми. І хоч цьогоріч, внаслідок повномасштабного вторгнення, буде важко створити ту саму новорічну атмосферу свята, не дозвольте окупантам відібрати нашу віру в диво.

Дозвольте собі насолодитись та відпочити. Адже саме це допоможе сповнитись надії та віднайти ресурс для подальшої боротьби. Будьте “слухняними”,  продовжуйте навчатись чи працювати задля підтримки України. І тоді Святий Миколай (та наші хоробрі Збройні Сили україни) принесе під подушку таку бажану всіма українцями перемогу.

З Днем Святого Миколая, любі українці!

Щиро від –

Керівництва МНТУ!