Здобувачі освіти отримали сертифікати за успішне проходження освітнього серіалу на національній освітній платформі Дія.Освіта

in Лис 09, 2023

Здобувачі освіти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» групи Ік-31, Ік-32 у рамках вивчення навчальної дисципліни «Офісні інформаційні технології» успішно пройшли освітній серіал «Електронний підпис» на національній освітній платформі Дія.Освіта та отримали відповідні сертифікати.

Сучасний світ змінюється надто швидко, щоб вивчене у школі, коледжі чи університеті залишалося актуальним надовго. Зараз треба постійно вчитися, щоб неспинно зростати. Дія.Освіта дає змогу кожному отримати доступ до найкращих освітніх практик, щоб lifelong learning – «навчання протягом усього життя» – стало приємною і легкою звичкою.

Здобувачі освіти дізналися

• які бувають електронні підписи
  • як отримати електронний підпис
  • як правильно зберігати електронний підпис
  • як користуватись електронним підписом з комп’ютера та ґаджетів.

Здобувачі освіти навчилися проходити ідентифікацію електронним підписом. Отримали ключ до цифрового світу!