Забезпечення якості освіти у МНТУ

in Бер 15, 2021

14 березня 2021 року відбулось перше онлайн засідання новоствореного відділу контролю якості освіти у вищому навчальному закладі “Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая”.

До складу відділу увійшли викладачі нашого університету, які також є експертами з акредитації освітніх програм Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти: Деркаченко Юлія, кандидат юридичних наук, (керівниця відділу), Березовський Данило, кандидат наук з державного управління, та Наторіна Альона, кандидат економічних наук.

Метою роботи відділу є сприяння забезпеченню безперервного процесу підвищення якості освіти та освітньої діяльності у МНТУ.

На першому засіданні були розглянуті питання засад роботи та функціонування відділу, розробки плану дій та графіку роботи.