Вітаємо студентів Фахового коледжу з новими досягненнями!

in Бер 13, 2024

Вітаємо переможців!

Студентів 1 – го курсу Фахового коледжу ЗВО «МНТУ», які взяли участь у ХХ Всеукраїнській інтернет – олімпіаді «На Урок» з української мови та літератури:

• Булах Поліну (студ. групи Юк-41 спеціальність «Право») , нагороджену дипломом І ступеня (диплом № О-17297983);
  • Сидорова Михайла (студ. групи Ск-41 спеціальність «Фізична культура і спорт»), нагородженого дипломом ІІ ступеня (диплом № О-17395956);
  • Сулиму Анастасію (студ. групи Ук-41 спеціальність «Менеджмент»), нагороджену дипломом ІІІ ступеня (диплом № О-17303463).

Дякуємо за участь:

• Руденко Олексію (студ. групи Ік-42 спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»), (сертифікат № О-17340241).

Фаховий коледж ЗВО «МНТУ» пишається своїми студентами та щоразу радіє їх новим досягненням. Бажаємо кожному наполегливості та терпіння для нових здобутків, що вестимуть до досягнення головної мети. Кожен крок до мрії перетворює її на ціль: видиму, чітку та досяжну.

Вітаємо та бажаємо успіхів!