Вітаємо з Міжнародним днем освіти!

in Січ 24, 2022

24 січня 2022 року міжнародна спільнота вже вчетверте святкує Міжнародний день освіти, впроваджений 2018 року Організацією Об’єднаних націй.

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая приєднується до вшанування цього дня і також відзначає важливість ролі освіти для загального миру й розвитку країни і світу. Бажаємо великій команді працівників та студентів університету пам’ятати про важливість своєї місії – а саме можливість вільного здобуття і, власне, надання цих знань.

Студентам бажаємо – «Навчайтесь сьогодні – аби змінити цей світ завтра»!

Шановним викладачам – «Навчайте вранці – вдосконалюйтесь ввечері»!

Адже ніколи не буде межі для саморозвитку. Сподіваємось, саме освіта посяде центральне місце у «щоденному графіку».

І пам’ятайте:

«Освіта – це найпотужніший інструмент для зміни світу. Вона дає дітям сходи, якими вони можуть вибратися зі злиднів, та шлях до перспективного майбутнього» (наголосили в ООН)

З повагою –

Адміністрація МНТУ!