Вітаємо з випуском студентів Фахового коледжу ЗВО “МНТУ” 2023

in Лип 14, 2023

СьогоднІ ми радо вітаємо наших нових випускників Фахового коледжу ЗВО “МНТУ” 2023. Нарешті ви досягли бажаного та отримали диплом фахового молодшого бакалавра.

Студенти протягом 3-4 років досліджували обрану професію, потроху відкривали її можливості та вирішували, чи бачать вони свій розвиток саме на обраному шляху та чи хочуть розвиватись в цьому напрямку далі. І в будь-якому разі такий досвід точно не залишиться без уваги.

Ви пройшли довгий шлях, роки якого припали на важкі для України часи. Проте жодне випробування не зламало вашу впевненість, силу та віру в себе. Тож віримо, що з подальшими професійними проблемами буде куди легше впоратись.

Сьогодні ви отримали свої почесні дипломи, над здобуттям яких працювали весь цей час. Проте фаховий молодший бакалавр – це лише гарний початок на шляху до глибшого вивчення обраної професії. І сподіваємось, що вже в наступному році ви оберете МНТУ як alma mater вже в якості університету. Чекатимемо вас з усією теплотою.

Щиро від –

Вашого МНТУ!