Викладачі взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції

in Тра 25, 2023

Викладачі циклової комісії інженерії програмного забезпечення та фізико-математичних дисциплін Дітковська Л.А., Клименко О.А., Антонюк О.А., Туровець К.В. взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції до 30-річчя створення Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая “Стійкість освіти і науки в умовах трансформації”, яка проходила в 23-24 травня 2023 р.

Аспекти формування цифрової компетентності здобувачів фахової передвищої освіти досліджувала голова кандидат педагогічних наук, доцент, викладач вищої категорії Дітковська Л. А.

Викладач Клименко О.А. у співавторстві з кандидатом технічних наук, доцентом Голубенко О.І.,: опублікували результати досліджували на тему “Технології цифрового розвитку в освіті: розширення можливостей майбутнього покоління”.