«Ти у мене єдина»: зо-річчя незалежності України

«Ти у мене єдина»: зо-річчя незалежності України

in Сер 24, 2021

Сьогодні, 24 серпня 2021 року, Україна відзначає 30-річчя здобуття незалежності. І хоча офіційний початок ведеться ще з Акту проголошення незалежності 1991 року,  боротьба за утримання, захист та позиціонування рівня своєї держави ми продовжуємо й сьогодні. Зараз. Щодня.

Саме щодня українці мають виборювати та захищати “своє на своїх землях”: мову, культуру, мистецтво, спорт та різні буденні аспекти. Це стосується будь-якої сфери нашого життя. І саме цей принцип є одним з головних принципів “молодої країни з багатовіковою історією”.

Тому, до дня святкування 30-річчя незалежності, Україною “прокотиться хвиля” організованих подій, святкових фестивалів та концертів, об’єднаних одним спільним слоганом – “Ти у мене єдина”. 

Єдина країна. Єдина історія. Єдиний дух.

Адже з давніх давен народ знав, що спільне проживання щасливих емоцій та розмови у широкому колі об’єднують не лише кількісно великі маси, а й укріплює духовні зв’язки. Та й 30 років – “це справді знакова подія, яку неможливо вмістити у вузькі межі формальних святкувань”.

За цей час незалежності, Україна стикалася з великою кількістю викликів та перепон, що виникали як зовні, так і всередині країни. 

Та вона стоїчно витримала. Тому цьогоріч ми маємо гучно заявити про себе всьому світові.

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая також долучається до привітань з Днем незалежності України. Ми боролись, постійно вдосконалювались, продовжуємо прагнути більшого та рухатись уперед. До нового, більшого, кращого. Разом з тобою, Україно. Адже “Ти у мене єдина”!

Керівництво ЗВО “МНТУ” вітає усіх студентів та працівників з Днем незалежності!