Презентація курсу «Introduction to Business Start-Up»

Презентація курсу «Introduction to Business Start-Up»

in Кві 27, 2021

Професор Рочестерського Технологічного Інституту (РТІ, Нью-Йорк) Майкл Радін – автор понад 40 публікацій в авторитетних наукових виданнях США та Європи, практик з 20+ роками досвіду у сфері математичних та комп’ютерних дисциплін в американських університетах – презентував курс «Розробка стартапів та бізнес-дизайн» (Introduction to Business Start-Up) спеціально для здобувачів вищої освіти Міжнародного науково-технічного університету. Презентація курсу відбулася 26 квітня 0 16:00 на платформі Google Meet.

Трохи про курс

«Introduction to Business Start-Up» – це практикоорієнтований курс, що передбачає основною метою познайомити аудиторію з інноваціями, розвинути мислення за рами зони комфорту, показати важливість унікальності ідеї та навчити керувати ризиками, конкуренцією і клієнтами. До того ж, завдання курсу – навчити основам створення нової, унікальної, виграшної ідеї і просування її за допомогою інновацій з використанням обмежених ресурсів та початкових можливостей. 

Курс складатиметься з тематично визначених лекцій спікера, завдань для самостійного опрацювання, презентація отриманих результатів серед студентів та фінальний захист повністю структурованого проєкту ідеї власного бізнесу. 

Make business great again.