Прагнення легкості

in Сер 16, 2021

У швидкому світі, що й так переповнений прийняттям складних рішень на кожному професійному та життєвому кроці, мимоволі кожен починає роздумувати та линути до спрощення і легкості. Тому саме на легкості та її поширенні спеціалізується шведська технологічна компанія Ericsson.

До того ж, з впровадженнями інновацій, все більше представників з різних сфер діяльності мають бажання долучитись  до його застосування. Зокрема і користувачі 5G-послуг. Адже, за проведеними дослідженнями Ericsson ConsumerLab, юзери 5G-послуг рідше підключаються до мережевого WI-FI зв’язку. У відповідь на попит, компанія запустила першу в Україні 5G лабораторію, розташовану в офісі Ericsson Україна в Києві.

Міжнародний науково-технічний університет також стежить за оновленнями активності представників компанії в Україні. Тому 11 серпня представники Університету провели зустріч з членами команди Ericsson  Ukraine та особисто познайомитись з цією самою єдиною в Україні (на цей момент) 5G лабораторією. Адже «нове завжди зацікавлює».

Наразі це демонстраційна студія з новітнім обладнанням і передовими розробками. Працівники Ericsson планують запрошувати для ознайомлення студентів та спеціалістів для підвищення обізнаності; розробників; представників бізнесу для взаємної співпраці та роботи над новими проектами; дослідників та новаторів, котрим «є що сказати й показати» технологічній сфері нашого життя.

До того ж у віху того, що галузь телекомунікації зацікавлює все більше коло студентів.  Зустріч була ознайомча, представницька, проте це не завадило обговорити додаткові теми, такі як можливе майбутнє партнерство з використанням технологічних лабораторій та центрів для студентських новітніх досліджень та поширення ідеї компанії. МНТУ розуміє, наскільки важливо донести аудиторії ту мету, «задля якої створюєш та вдосконалюєшся».

Вже зараз, український філіал шведської компанії пропонує долучатися здобувачів професії та усіх, кому цікава сфера телекомунікацій та зв’язку, до відкритих онлайн-зустрічей, оглядів, влаштовує відкриті лекції, спікерами яких стають міжнародні працівники. На офіційному сайті та іншому мультиплатформному представленні (зокрема Фейсбук) можна побачити оголошення про пошук спеціалістів справи Telecom Core для працевлаштування, або ж охочих долучитись до стажування та здобуття першого професійного досвіду.

***

Ericsson є одним із провідних постачальників інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) для постачальників послуг. Ми забезпечуємо повну цінність підключення, створюючи технології та послуги, які змінюють ігри, прості у використанні, прийнятті та масштабуванні, роблячи наших клієнтів успішними у повністю зв’язаному світі.

***

Перші кроки до великого світу:

Ericsson почала свою діяльність з далекого 1876 року, коли шведський винахідник і підприємець, а у юному віці – простий майстер-коваль – Ларс Магнус Ерікссон вирішив віднайти себе у Стокгольмі та спробував заснувати однойменну компанію, з розрахунком і впевненістю, що «Доступ до комунікації та зв’язків є основною потребою людини». Проте тоді основна спеціалізація була зосереджена на ремонті, встановленні телефонів, пожежних телеграфів та різного роду електричних приладів. З постійним вдосконаленням, спробами універсалізації та оновлення механізмів, експериментами й теоретичними розрахунками Ларсу Ерікссону вдалося до кінця XIX століття зайняти «позицію помітного гравця» на міжнародному ринку експорту телефонного обладнання. Сьогодні потужність та галузево-територіальне охоплення компанії продовжує збільшуватись разом з удосконаленням технологічних можливостей.

 «Двері відкриті. Головне зробити крок». Процес популяризації телекомунікації та охоплення, зокрема 5G-мережі потребує нових фахівців, що зможуть побачити стандартне – інакшим, хочуть постійно вивчати та змінювати. Теоретична база Ericsson, разом з іноземною командою практиків готові ділитись рекомендаціями та світовими інсайдами. І якщо спочатку «Прагнення до легкості» повинно було поширюватись виключно на аудиторію, сьогодні цей девіз працює ширше і охоплює бізнес-компанії, розважальні індустрії, вітчизняні та світові корпорації, освіту, туризм та інші сфери людського життя.