МНТУ та «Запросіть YEP на пару!»: мотиваційна лекція про нові можливості для студентів

in Лют 28, 2024

27.02.2024 відбулася мотиваційна лекція з YEP щодо програми, кейсів, успішного досвіду стартапів від організаторів. Пані Дарина Тамбулатова погодилася розказати здобувачам Закладу вищої освіти «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» про програми від YEP:

• хто ми такі, програми від YEP
  • студентський конкурс стартапів, призи та умови участі
  • Erasmus for Young Entrepreneurs – як податись?
  • кейси випускників.

Такий захід проводиться від Підприємницького університету з гаслом «Запросіть YEP на пару!». Минулого семестру вони провели близько 20 зустрічей, де розповіли про можливості від нас та партнерів. Викладачі зазначають, що студенти стають більш вмотивованими та зацікавленими у предметі. Саме тому була запрошена команда YEP на пару!
Серед здобувачів були бакалаври освітніх програм «Менеджмент», «Діджитал маркетинг», «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерні науки» 3-го курсу.
Разом із здобувачами освіти на заході була присутня перший проректор ЗВО «МНТУ», професор Оксана Карпенко.
Колектив ЗВО «МНТУ» дякує організаторам заходу YEP за змістовну та мотиваційну зустріч.