Захист переддипломної практики

Захист переддипломної практики

in Тра 16, 2024

16.05.24 відбувся успішний захист переддипломної практики здобувачів фахової передвищої освіти спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення.
Балан Денис розробив застосунок для аналізу транзакцій інтернет банку з використанням методів Big Data, який реагує на виявлені аномалії та підозрілі транзакції в режимі реального часу. Концепція передбачає високий рівень захисту особистих даних клієнтів та конфіденційності фінансових транзакцій.

Кравчук Василь розробив застосунок Filmography, унікальність якого проявляється у сучасному та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі, можливості виконання онлайн-пошуку в реальному часі, а також надійності та безпеці, що гарантується обробкою великого обсягу даних користувачів.

Легкий Станіслав розробив програмну систему “Порівняльний аналіз мобільних процесорів”. Наразі споживачі, які планують придбати смартфон або інший мобільний пристрій можуть скористатися цією системою для порівняння різних пристроїв за їхніми мобільними процесорами та вибору оптимального пристрою відповідно до своїх потреб і бюджету.

Вітаємо здобувачів освіти з успішним захистом переддипломної практики та бажаємо професійних успіхів.