День пам’яті Юрія Бугая: шануємо пам’ять та примножуємо здобутки

День пам’яті Юрія Бугая: шануємо пам’ять та примножуємо здобутки

in Тра 21, 2024

21 травня університетська спільнота Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая вшановує пам’ять першого президента МНТУ – Юрія Миколайовича Бугая.

За життя Юрій Миколайович був видатною та шанованою постаттю, яка залишила вагомий науковий спадок та зіграла значну роль як у сфері освіти, так і в житті нашого університету. Він відзначався високими науковими досягненнями та глибокою відданістю своїй справі, що заслуговує найвищої поваги.

Він розпочав свою кар’єрну діяльність в інституті нафти та газу в Івано-Франківську як старший викладач та доцент. Проте пройшов довгий шлях чотирнадцятирічного досвіду в різноманітних українських закладах освіти, що дозволило йому міцно та впевнено посісти посаду першого президента Міжнародного науково-технічного університету. Його керівництво та бачення сприяли значному розвитку та зміцненню як нашого університету, так і системи вітчизняної освіти загалом.

Сьогодні МНТУ впевнено прямує до змін — ми вдосконалюємось, зростаємо та шукаємо лише найкраще для впровадження в освітню систему. Проте все це нам вдається робити завдяки вагомому вкладу, що його здійснив Юрій Миколайович Бугай — його спадщина залишається живою і важливою для нас.

Наш колектив докладає всіх зусиль, щоб МНТУ продовжував з гордістю нести ім’я засновника, просуваючи в Україні високі стандарти освіти та популяризуючи важливі цінності, якими так опікувався наш перший президент університету.

Ваш внесок в розвиток МНТУ є невіддільною частиною нашої історії, яку ми щороку не лише вшановуємо світлою пам’яттю, а й примножуємо новими здобутками!

Нехай світла пам’ять про Юрія Бугая надихає на нові звершення та рух вперед!