В колі Дискусійного клубу «Право-Інформ» з Національною Спілкою Журналістів України

В колі Дискусійного клубу «Право-Інформ» з Національною Спілкою Журналістів України

in Тра 20, 2024

Днями у Закладі вищої освіти «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» відбувся інформаційний захід, який об’єднав універститетську і колежанську юридичну спільноти задля обговорення актуальності медійного та юридичного спротиву гібридним інформаційним загрозам в Україні. В цікавому дискусійному обговоренні взяла участь досвідчена і шанована в медіапросторі журналістка, перший секретар Національної Спілки Журналістів України Ліна Кущ.

Предметом розмови стали актуальні питання з’ясування юридичної природи виникнення гібридних загроз, способи виявлення елементів інформаційної війни, кібератак, маніпуляції громадською думкою та інших форм дестабілізації, а також застосування ефективних методів для їх запобігання та протидії.

Окрема увага Ліни Кущ була приділена практичній складовій організації дієвого спротиву гібридним інформаційним загрозам.

По закінченні засідання Дискусійного клубу, учасники були запрошені відвідати анонсовані НСЖУ заходи, що ближчим часом відбудуться в медіа просторі України.

Голова циклової комісії права та суспільно-гуманітарних дисциплін
Світлана Келип