Найщиріші вітання на честь дня народження ректора університету Вероніки Худолей.

in Вер 28, 2021

Сьогодні – 28 вересня – ректор Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая Вероніка Юріївна Худолей відзначає свій день народження.

Наша віддана команда хоче щиро привітати Вас зі святом  та побажати міцного здоров’я у такий нестабільний час, пристрасті до життя та своєї справи,  нових досягнень і відкриттів, здійснення всіх планів, цілей та мрій.

Сподіваємося у Вашому житті буде якомога менше сумних моментів, а негаразди та перешкоди, що виникатимуть на життєвому чи професійному шляху, Ви з легкістю зможете осилити.

З вашим днем народження, Вероніко Юріївно!

Щиро та відверто від Вашого колективу МНТУ!