Тиждень академічної доброчесності

Тиждень академічної доброчесності

in Кві 18, 2023

З 17 квітня 2023 року по 21 квітня 2023 року у Фаховому коледжі ЗВО «МНТУ» проведено тиждень Академічної доброчесності.

Упродовж тижня проведено низку цікавих заходів під керівництвом директора Фахового коледжу кандидата педагогічних наук Глушко Надії Василівни, до участі у яких було запрошено здобувачів освіти 1, 2 та 3 курсів.

Відкриття тижня розпочалося з онлайн демонстрації презентації на тему «Чому академічна доброчесність важлива» та години спілкування кураторів із студентами про фундаментальні цінності академічної доброчесності, види порушень та відповідальність за недотримання академічної доброчесності.

Студенти груп Ік-21, Ік-22 доєдналися 20 квітня 2023 року до круглого столу «Актуальні питання академічної доброчесності» (спікер голова циклової комісії права та суспільно-гуманітарних дисциплін, кандидат юридичних наук Токарєва Катерина Олегівна). Здобувачі освіти проявили зацікавленість та активність у висвітленні питань стосовно:

  • причин порушень академічної доброчесності (проілюстрували на прикладах із особистого життя);
  • наслідків порушень академічної доброчесності в освітньому процесі;
  • плану дій для студента, який стикнувся з порушеннями академічної доброчесності;
  • комплексу заходів щодо дотримання академічної доброчесності.

Доброчесність ‒ це не явище природи, воно не змінюється з часом та не залежить від пори року. Доброчесність ‒ це внутрішній стан, і коли ви подивитесь на нього, ви побачите людину, яка не поводиться не доброчесно за жодних обставин, і ніколи не буде [Джон Д. МакДональд].

Будьте доброчесними ‒ вчиняйте правильно, навіть коли ніхто не бачить!