Натхненні студенти МНТУ: вітаємо Анастасію Богославець з новими досягненнями в улюбленій справі!

Натхненні студенти МНТУ: вітаємо Анастасію Богославець з новими досягненнями в улюбленій справі!

in Тра 13, 2024

Самовдосконалення та здобуття нових досягнень студентами мають велике значення для Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая. Адже це дозволяє нам розуміти, що ми виховуємо не лише фахівців у обраній спеціальності, але й відповідальних та зацікавлених особистостей, котрі бажають рухатись власним шляхом вдосконалення.

З огляду на це радо хочемо повідомити: наша студентка другого курсу групи Ск-31 Фахового коледжу ЗВО “МНТУ” — Анастасія Миколаївна Богославець — посіла третє місце на змаганнях з пол денсу в “Art dance pole&aerial championship”, яке відбулося 27-28 квітня 2024 року у Будинку архітекторів в Києві.

Від імені всієї академічної спільноти МНТУ висловлюємо наші щирі вітання з новим вагомим досягненням!

Працьовитість, відданість та невгамовний дух студентів МНТУ в питаннях прагнення до вдосконалення є натхненням для всіх нас. Анастасія показала, що справжні досягнення вимагають наполегливості та постійного руху до мети.

Щиро бажаємо Анастасії продовжувати долати нові вершини та вдосконалюватись в улюбленій справі. МНТУ пишається тим, що має нагоду розповідати про нові персональні досягнення у житті своїх студентів, адже ви — частина нашої великої університетської родини. Тож ваші нові здобутки — це чергова причина висловити нашу гордість та радість.

З найкращими побажаннями,

МНТУ!